вівторок, 13 жовтня 2009 р.

Про затишне

Ех.. Осінь прийшла і за вікном стало так холодно, непривітно і сіро.. В таку пору зовсім не хочеться нікуди виходити, а лише сидіти вдома, загорнувшись у теплого коца і обклавшись купою м'якеньких подушок. Саме про подушки і буде мій сьогоднішній пост - може вам стане трішки тепліше і затишніше :)

Ця сонячна фетрова подушка просто вразила мою уяву! Вона навіть на фото виглядає такою м'якою, такою пухнастою, такою.. Якщо сподобалась і вам - детальні інструкції шукайте на Etsy.

Що скажете? ;) Нехай практичної користі від такої подушки небагато, але в якості подарунку, думаю, це те, що треба! Уявіть, як приємно буде комусь отримати цілу купу подушок, з яких можна скласти своє ім'я. Автор - naked sewing.

А ця подушка, як на мене, ну просто абсолютне збоченство! :) Треба бути справжнім фанатом ґудзиків, щоб пришити їх аж стільки! :) Але тим не менше - CraftStylish +5 за ідею.І ще одна ідея від цього ж блогу - звичайна біла подушка, але декорована такими кльовими стрічками! Просто і геніально :) Туторіал англійською знаходиться тут.

Скажіть, що ви робите зі светриками, що вам набридли? Викидаєте? Яке марнотратство! :) А практичні люди зроблять з непотрібного светрика м'яку симпатичну подушку! Деталі - на MintBasil.

А отака подушка виглядає дуже ефектно, але її хіба поставити на поличку і любуватися нею здалеку - виглядає вона ну дуже вже тендітною :) Все одно подобається? Тоді гайда на Peacock Chic за детальними інструкціями!

На flickr
- моєму постійному джерелі натхнення - є 2 найбільші групи щирих прихильників подушок - Cushions та my lovely pillow. Там ви знайдете ну дуууже багато класних і абсолютно неповторних речей! :)
І на завершення - підбірка цікавих і кумедних подушок від luxury.uz. Ну от, зрештою, і все - хорошого вам настрою! :)

Немає коментарів:

Дописати коментар